LAJMI I FUNDIT: Tronditet Kosova sapo ndodhi ka edhe të vdekur, Ngushllime familjarëve!

LAJMI I FUNDIT: Troditet Kosova sapo ndodhi ka edhe te vdekur… Ngushllime familjarve!

Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kosovë, në autostradën Prishtinë-Prizren.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person, ndërsa një tjetër ka mbetur i lënduar rëndë,raportojnë mediat vendase.

Mbeten të paqarta shkaqet e aksidentit dhe identiteti i personave të përfshirë në të.

Gjatë aksidentit janë përplasur një automjeti i tipit BMW dhe një kamion.

Autoritetet përkatëse ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.per te par videon kliko ne reklame per me shume..Për Ta Shikuar Videon E Plotë Më Poshtë:

Related posts