LAJMI FUNDIT: Vdes këngëtari i njohur shqiptar Mentor… (FOTO)

Këngëtari i njohur i muzikës popullore – argëtuese,Mentor Ejupi ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Shkaqet e vdekjes së Ejupit ende nuk dihen,shkruan Indeksonline.

Ejupi tash e sa vite jetonte në Gjermani,dhe ishte tejet aktiv në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme familjare.

Related posts