Aksident i rëndë në autostradën Preshevë – Bujanoc (FOTO)

Aksident i rëndë në autostradën Preshevë – Bujanoc (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur ka ndodhur në autostradën Preshevë – Bujanoc, ku një veturë ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugës duke u përmbysur, shkruan Presheva News.

Për fat të mir pasoja në njerëz nuk ka.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbulimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./PreshevaNews/

Ja disa foto të dërguara në redaksi nga lexuesit tanë.

Related posts