LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi n’Kosovë,ka edhe të vdekur (Ngushllime familjarve) [video]

Një person ka mbetur i vdekur dhe një i lënduar pas një aksidenti në autostradën Prishtinë – Prizren në afërsi të Suharekës.

Policia e Kosovës, ka konfirmuar për Ekonomia Online, se një person ka humbur jetën dhe një tjetër është lënduar.

Ende nuk janë sqaruar rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti.

Më pas janë shkaktuar kolona të gjata në drejtim të Prishtinës., per te ndihmuar nje familje kliko ne reklam/pn/

Related posts