Rapsodi kosovar vret gruan, vajzën dhe veten (Foto)

Rapsodi i njohur kosovar ,Sami Veseli ka vrarë bashkëshorten,vajzen e tij dhe më pas ka vrarë edhe veten.

Veseli i cili me origjinë ishte nga qyteti i Ferizajit ,tash e sa vite jetonte në Gjermani–transmeton Indeksonline.

Vrasja dyshohet të jetë kryer për motive të ulta.

Lajmin për vdekjen e trefishtë e ka dhënë një mik i afërt i Veselit./Indeksonline/

Related posts