LAJMI FUNDIT: Vdes Hoxha në ditën e Bajramit (FOTO)

Ka ndërruar jetë nëna e ish – ushtarit të UÇK-së dhe policit të Kosovës ,Enver Hoxhes nga Bellancia e Malishevës.

Hoxha ka njoftuar se varrimi për nënën e tij bëhet sot, në ora 15:00,.

Njoftim.

 

Related posts