LAJMI FUNDIT: Godet Shefqet Krasniqi bash për Bajram, ja çka thotë

Imami Shefqet Krasniqi tashmë i njohur për ligjeratat e tij me karakter të ashpër fetar,së fundmi ka reaguar edhe ndaj lojtarëve të kombëtares dhe tifozëve që bartnin flamurin kombëtar,shkruan Infokusi.com.

Mirëpo në njërën nga portalet ,një komentues ka zgjedhur një formë të veçantë për t’i reaguar Imam Krasniqit.

Ai ka zgjedhur që kundërshtitë ndaj Hoxhës t’i shprehë nëpërmjet një poezie ,të cilën e ka botuar nën emrin Mal Uka dhe të cilën po ua japim të plotë në vijim./infokusi.com/ kliko në reklam për ta parë videon…

Related posts