E pabesueshme: Ja çfarë ka bërë tani Linda Morina (VIDEO)

Linda Morina edhe kësaj radhe është kujdesur që e para të na e uroj festën e Fitër Bajramit,shkruan “Kosovarja”.

Madje,ajo këtë urim e ka bërë dy ditë përpara festës,me anë të një videos që e ka hedh në facebook.

Në video shihet Linda duke kënduar dhe uruar me fjalët dhe lutjet e saj./RevistaKosovarja/

 

Kliko ne reklam per ta pare videon

Related posts