LAJMI FUNDIT: Ndodh e papritura, vetëm një javë pas zgjedhjeve mes PDK-së dhe LVV-së

PDK-ja ka uruar Vetëvendosjen për fitoren në zgjedhjet e 11 qershorit.

Këtë gjë e ka thënë nënkryetari i PDK-së në njërin prej emisioneve të vendit.

E ky urim ka befasuar të gjithë ,shkruan Gazeta NewBorn./GazetaNewBorn/

Related posts