Pepe drejtë Galatasarayt

34 vjeçari që ka fituar shumë tituj me Real Madridin, ka kontratë me këtë skuadër deri në fund të stinorit, dhe skuadra nga kryeqyteti spanjoll nuk ka shpreh dëshirë për vazhdimin e saj.

Kjo ka bërë që Pepe të mendoj për të ardhmen e tij larg Madridit.

Skuadra e parë që i është afruar atij, është ajo turke, Galatasaray.

‘Fanatik’ shkruan se udhëheqësit e Galatasarayt kanë qëndruar në Madrid për të negociuar me Pepen. Ky medium potencon se portugezi ka oferta edhe nga Italia dhe nga Kina.

Related posts